Boymax

Boymax
Boymax
Tüm Siparişlerinizde Ürün Adedi Kadar Pepper Time Jel Hediye!
Hediyeli (4 ve 8) adet alımlarında Pepper Time Jel gönderilmez.

1 Adet Ürün Fiyatı 69.00TL (Ücretsiz Kargo)

2 Adet Ürün Fiyatı 130.00TL (Ücretsiz Kargo)

3 Adet Ürün Fiyatı 190.00TL (Ücretsiz Kargo)

4+1 Adet Ürün Fiyatı 260.00TL (Ücretsiz Kargo)

6 Adet Ürün Fiyatı 320.00TL (Ücretsiz Kargo)

7 Adet Ürün Fiyatı 375.00TL (Ücretsiz Kargo)

8+2 Adet Ürün Fiyatı 435.00TL (Ücretsiz Kargo)

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

0 yorum  0 yorum  |  Yorum Yap

 

Boymax Bitkisel Gıda Takviyesi:

 

 Boymax günümüzde insanların kemik yada genetik, fizik ,yada vitamin eksikliği gibi sorunlardan kaynaklanan kısa boy yada vucut gelişmesi problemlerine kesin çözüm sunan tamamen bitkisel her hangi bir yan etkisi olmayan mucizevi bir üründür.

Kendinizin, çocuğunuzun, eşinizin kısacası bütün sevdiklerinizin sağlıklı yaşamasını ve ideal boyuna ulaşmasını mı istiyorsunuz fakat ne yapacağınızı bilemiyor musunuz? Çocuğum sağlıklı gelişimini sürdüremiyor, gerekli besinlerini de alamıyor, ilerisi için çok ama çok korkuyorum mu diyorsunuz?

Biraz daha bedensel olarak uzayarak estetik bir görünüme sahip olabilir miyim? Sorusuna yıllardır cevap arıyor fakat bulamıyor musunuz? Çözüm sağlıklı ve en doğal karışımlardan elde edilmiş BoyMax karışımında.

Gündelik hayatımızda hayat karmaşası ve koşuşturmacası bizleri sağlığımızdan edebilmektedir. Veya iş yoğunluğumuzdan dolayı dengeli ve düzenli beslenememekteyiz, tabi bu tür düzensizlikler bizleri sağlık konusunda sıkıntıya da sokabilmektedir.

Bununla birlikte özellikle çocuklarımızın da gelişimi ve dengeli düzenli, sağlıklı beslenebilmesi ise günümüzde ayrı bir muamma bu durumda da birçoğumuz sağlığımız için ne yapacağımızı bilememekteyiz.

Hayat koşullarında toplum içi psikolojide bedensel boy çok önemli bir unsurdur. Bu sebepten dolayı da çoğu boy kısalığı sıkıntısı çeken kişide iç huzursuzluklar görülmektedir. Bilimsel araştırmaların ışında vardığımız sonuçlar, boy uzamasının nedenini genetiksel etkiyle ve beslenmeyle açılanmaktadır.

Bu sebeple de sağlıklı bir şekilde boyunun uzamasını isteyen kişiler düzenli beslenmelidirler. Her yaş grubu için sağlıklı boy uzatmayı sağlayan BoyMax ile artık boy uzamama veya boy kısalığı problemi ortadan kalkabilmektedir.

BoyMax bir boy gelişimi ürünüdür, BoyMax doğal boy gelişiminizi desteklemesinin yanında ileri yaşlardaki 9-24 yaş boy gelişimi durmuş olan kullanıcılarda dahi boy gelişimini tekrar başlatabilecek bir formüle sahiptir.

BoyMax ‘ın içeriğindeki vitamin ve mineraller kemiklerinizi geliştirerek ve kıkırdaklarınızı, omurilik disklerinizi ve kemiklerinizi yenileyerek doğal büyüme hızınızı arttırır.

 BoyMax Boy Uzatma Hızlandırıcı sayesinde doğal boy gelişiminizi hızlandırabilir ve durmuş olan boy gelişiminizi tekrar başlatabilirsiniz.

BoyMax güvenli, verimli, etkili, kullanımı kolay ve uygun fiyatlı devrim yaratan yeni bir boy uzatma ürünüdür, uzun araştırmalar sonucu geliştirilmiştir.

Piyasada bulunan boy uzatıcı adı altında satılan ve çok abartılı rakamlarla ve çok abartılı iddaalar sunan ürünlerin tam aksine tamamen gerçekçi ve çok uygun fiyatlı olmasının yani işe yararlılığı ile boymax kendini diğer ürünlerin sınıfından tamamen ayırt etmektedir.

Boymax düzenli kullanıldığı takdirde 1 ila 3 ay içerisinde 4 ila 8 cm ye kadar boy uzamasını sağlayan tamamen bitkisel ve sağlıklı bir üründür.

BOYMAX bir çok klinik test lerinde %90 oranında olumlu sonuçlar vermiş etkisini kanıtlamış günümüzde bir çok insanın halen kullanmakta olduğu bir üründür.

boymax boy uzamasına yardımcı olmanın yanı sıra sağladığı yüksek kalsiyum içeriği ile kemiklerin güçlenmesini vucut yapısının kuvvetlenmesini sağlamaktadır.

 

Yorum Yap

Adınız:


Yorumunuz: Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Oylama: Kötü            İyi

Doğrulama kodunu giriniz: