Yeşil Kahve

Yeşil Kahve
Yeşil Kahve
Yeşil Kahve
Yeşil Kahve Yeşil Kahve Yeşil Kahve
Tüm Siparişlerinizde Ürün Adedi Kadar Pepper Time Jel Hediye!
Hediyeli (4 ve 8) adet alımlarında Pepper Time Jel gönderilmez.

1 Adet Ürün Fiyatı 65.00TL (Ücretsiz Kargo)

2 Adet Ürün Fiyatı 128.00TL (Ücretsiz Kargo)

3 Adet Ürün Fiyatı 190.00TL (Ücretsiz Kargo)

4+1 Adet Ürün Fiyatı 245.00TL (Ücretsiz Kargo)

6 Adet Ürün Fiyatı 300.00TL (Ücretsiz Kargo)

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

0 yorum  0 yorum  |  Yorum Yap

 

YEŞİL KAHVE 

Bahar aylarının başlamasıyla insanlarda kışın aldıkları kiloları verme telaşı da artıyor. Kalın kıyafetler altında fazla dikkati çekmeyen kilolar, giysiler inceldikçe göze batmaya başlıyor. İnsanların bu telaşı doğal olarak büyük bir ekonomik talep yaratıyor. Güzellik salonlarında aletli veya diyetle, polikliniklerde cerrahi veya ilaçla yapılan uygulamalar dışında besin destekleri pazarı yoğun ilgi görüyor.

 

  Besin destekleri alanında her yıl bazı farklı ürün grupları insanların bu ihtiyaçlarını karşılamak üzere ön plana çıkıyor. Yeşil çay özütü, karnitin, krom pikolinat, garcinia meyvesi genel olarak doğal kaynaklı zayıflama ürünleri içerisinde sıklıkla yer alan bileşenler. Bu nedenle insanlar daha etkili olabilir düşüncesiyle denenmemiş olanları tercih ediyor. İdeal olan bitkisel ürünlerin etkinliğinin klinik çalışmalarla da değerlendirilmiş olması.

KAFEİN YAĞ YAKICI

Yeni yayımlanan bir çalışmada, zayıflatıcı bir besin desteği olarak pazarlanan 'yeşil kahve özütü' üzerinde farklı araştırmacılar tarafından yürütülen klinik çalışmaların meta analizi yapılmış. Meta analiz, hatırlayacağınız üzere farklı gruplar tarafından farklı deney kurgularıyla yürütülen klinik çalışmaların bulgularını birbiriyle bilimsel yöntemlerle karşılaştırarak değerlendiren önemli çalışmalardır.

Bu meta analiz çalışmasında, bilimsel kriterlere uygun olduğu saptanan ve toplamda 142 kişinin katıldığı üç klinik çalışmanın bulguları değerlendirmeye alınmış. Bu çalışmalarda gönüllülere günlük 200 miligram klorojenik asit bakımından zenginleştirilmiş yeşil kahve özütü verildiğinde üç aylık uygulama süresinin sonunda beş kilo civarında kilo kaybı sağlanabildiği, kısa süreli uygulamalarda ise etkinin zayıf olduğu sonucuna varılmış.

Aslında besin desteklerinin zayıflatıcı etkisinin sentetik ilaçlar gibi kuvvetli olmasını beklemek yanlış olur. Sık sık belirttiğim gibi hızlı etki, zararlı sonuçlara yol açabiliyor. Bu nedenle diyet ve egzersizle birlikte besin desteklerinin kullanılması suretiyle daha uzun süreçte sağlanan yarar daha sağlıklı ve kalıcı olacaktır.

Yeşil Kahve Nasıl Kullanılmalı ?

Yesil Kahve zayıflamanıza yardımcı kapsül kutusunda 60 adet bulunmaktadır. 60 kapsül 1 aylık kullanım içindir. Sabah ve akşamları yemeklerden 1 saat önce bol su ile tüketilmesini öneriyoruz.Yeşil Kahve

Yeşil Kahve İçerisinde Neler Var ?

Yeşil Kahve Extratı

L-Carnetine

Erica

Rose Marinus

Prunus Avium

Pistacia Lentiscus

Thuja Articaculata

Yeşil Kahve Tarım ve Köy İşleri Bakanlığının G42-1543 sayılı izni ile Flora İlaç Ltd Şti adına üretilmiştir.

 

Yeşil Kahve Nasıl Kullanılmalıdır ?

Kullanım Önerisi:

Sabah ve akşam olmak üzere günde 2 kez, yemeklerden yaklaşıkk 1 saat önce bol miktarda su ile 1 kapsül alınmalıdır. Düzenli kullanımda etkisini katlayacaktır.

Denediğiniz diğer tüm yöntemleri unutun...

Yeşil Kahve sayesinde artık kilo problemlerinizi dert etmenize gerek yok. 

* Herhangi başka bir reçeteli ilaç kullanmaktaysanız, hamileyseniz ya da bebek emziriyorsanız kullanmadan önce doktorunuza danışınız.

* Rutubetsiz ortamda ağzı kapalı olarak, çocukların ulaşamayacağı şekilde muhafaza ediniz.

* Ürünün bilinen herhangi bir yan etkisi görülmemiştir.

* Bu ürün bir ilaç değil, yardımcı gıda takviyesidir. 


Yorum Yap

Adınız:


Yorumunuz: Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Oylama: Kötü            İyi

Doğrulama kodunu giriniz: